Ana Sayfa
 Bizi Tanıyın
 Hizmetlerimiz
 Danışmanlarımız
 Etik Kurallarımız
 İletişim
 RE/MAX-Vadi
 Özel Ağ
  EKİBİMİZE KATILIN
   
> Bir  Gayrimenkul  Danışmanı sadece kendi bölgesinde değil , Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinde     Gayrimenkul pazarlayabilir.
> Gayrimenkul  Danışmanları denenmiş REMAX yapısıyla ,diğer başarılı danışmanlarla aynı ortamda çalışırlar ve işlerini sorumluluk alarak kendileri  yönetirler.
> REMAX Gayrimenkul Danışmanları aldıkları eğitimlerle  sektöre hakim olmayı ,işlerini geliştirmeyi  ve satışlarda başarılı olmayı hedefler.
> Ofis sahipleri Gayrimenkul Danişmanlarına yol gösterici ve takım lideri olarak yaklaşır ve kendilerine yüksek kalitede bir çalışma ortamı sunarlar.

* İnsan ilişkilerinde başarılıyım diyorsanız ,
* Danışmanlık ve satış işlerinde tutkuluysanız ,
* Geleceğimi artık kendim planlamak  ve yönetmek istiyorum diyorsanız ,
* Tüm bu isteklerinize ulaşmayı kolaylaştırmak adına ; büyük bir marka altında ,  seçkin , dinamik bir bölgede , prestijli ve başarılı bir ofiste çalışmak istiyorsanız  ,
REMAX Türkiye  ve ofisimiz tarafından verilecek eğitimleri  takiben , büyüyen ekibimizin içinde başarılı bir Gayrimenkul  Danışmanı  olabilirsiniz.
* Sektördeki fırsatları , kim olduğumuzu , farklılığımızı ve çalışma şartlarımızı merak ediyorsanız , Sizinle görüşme yapmaktan mutluluk duyarız.

Kendi  önünüzü  açma zamanı …

NASIL BAŞVURUDA BULUNURUM
Güncel bir özgeçmişinizi  info@remax-vadi-ist.com    adresine gönderebilirsiniz veya  aşağıdaki  formu doldurabilirsiniz.
    Başvuru Formu  
   
Adınız  
Soyadınız  
Adresiniz  
Telefon  
Gsm  
E-Mail  
Doğum Tarihi   (yıl)
Eğitim  
Başvurulan Bölüm  
Diğer Bilgileriniz / Mesajınız  
   
 
Copyright © 2009 RE/MAX Vadi 216 - 304 04 44 - info@remax-vadi-ist.com